До списку

До Дня підприємця

Вер. 5, 2011

УСПП гідно відзначив день підприємця.

З нагоди дня підприємця Український союз промисловців та підприємців нагородив кращих підприємців країни, які своєю наполегливою працею зробили вагомий внесок у економічний розвиток країни і зміцнення позицій промислового комплексу України.

Вітаючи промислово-підприємницьку спільноту з професійним святом президент УСПП, народний депутат, радник президента України Анатолій Кінах зачитав привітальні листи вищого керівництва держави і сказав, що головне на сьогодні завдання ділової громади – формування прозорих, з високою взаємною відповідальністю, взаємовідносин з владою.

«За останні кілька років діалог бізнесу і влади набув нового, більш якісного змісту. УСПП, громадським об’єднанням промисловців і підприємців вдалося сформувати дієву комунікаційну інфраструктуру з органами державної влади та забезпечити конструктивний обмін думками в ході прийняття важливих державних рішень. Сподіваюся, проведена робота сприятиме розвитку країни як сучасної, конкурентоздатної держави з європейським рівнем життя людей», - сказав А. Кінах.

На урочистому зібранні, яке відбулось 2 вересня 2011р в приміщенні Державної резиденції (м. Київ, вул. Грушевського, 22) генеральний директор компанії «Українська аудиторська служба» Валентина Петрович відзначена Почесною Грамотою УСПП.

 

ВІТАЄМО!!!!

%201.jpg

%202.jpg

До списку
ua-map